Strona główna

Bose wycieczki nad morzem -trasy i mapy-Międzyzdroje.

Chodzenie boso jest najbardziej naturalne nad morzem. W okresie letnim bososochodzących jest najwięcej.W tym cyklu bedą przedstawiane bose trasy, w róznych miastach Polski.Jeśli chcesz dodać swoją mapę Kliknij:Współpraca

  W miejscowościach nadmorskich.

Trasa na plażę

Zdjąć buty można już po wyjściu z dworca na ulicy kolejowej. Do skrzyżowania z ulicą Niepodległości mamy piękny nowy chodnik. Po przejściu na drugą stronę ulicy mamy dwie trasy:

1)przez deptak i park (ulice Światowida i Krasickiego) i dalej Bohaterów Warszawy w kierunku Mola i zejścia na plażę

Na tej trasie "spotkamy" kostkę brukową (w całości jest nią wyłożona ulica Światowida) oraz przejdziemy przez park Na Bohaterów Warszawy zwykły chodnik jest przedzielony kostką brukową.

2)dalej chodnikiem przez Gryfa Pomorskiego. oraz Rybacką. Po drodze możemy wysłać pocztówkę Ta trasa składa się z samego chodnika oraz j/w kostki na Bohaterów. Trasy przedstawia poniższa mapa.bosa -mapa-Międzyzdroje1.

Kliknij aby powiększyć

Obok Alei gwiazd jest piękny trawnik,plac zabaw dla dzieci oraz skwer i kilkoma ławkami. Z tyłu jest przejście między zejściami na plażę (osłonięte przed słońcem więc chodnik nie będzie parzył stóp)

Boso po lesie w Międzyzdrojach

Trasa do lasu składa się z ulicy Kolejowej i Leśnej.Na tej ostatniej jest bardzo kiepski chodnik oraz asfalt na kilkadziesiąt metrów przed wejściem do lasu. Po wejściu na jego teren kierujemy się na ścieżkę po lewej stronie.Wyjdziemy na ulicę Zwycięstwa i dalej w kierunku centrum. bosa -mapa-Międzyzdroje.

Kliknij aby powiększyć

Boso na obrzeżach.

Dla tych co nie lubią chodzić boso na widoku polecam małe uliczki jak Stroma,E.Plater,Wiejska czy Piastowska.

W okolicy Dworca jest teren typowo żwirowo-kamienisty-dla wprawionych Teren został zaznaczony na brązowo.

bosa -mapa-Międzyzdroje.

Kliknij aby powiększyć